Harika Damat Bohçası Örnekleri

Kurdele Nakışından Gelin-Damat Bohçası Örnekleri
Bohça köşesine kurdele nakışından çalışma yapılmış, çok güzel bir örnek.


Şanel saten üzerine yapılmış bir örnek. Üzerinde de bayağı çalışılmış. Kenarları da harçla süslenmiş.
Bohçaya sahip olmak isterseniz 1001maharet@gmail.com adresimden ulaşıp, fiyatını ve nasıl size ulaşabileceğini, öğrenebilirsiniz.

Kurdale İşi Bohça

En Güzel Kurdele Nakışı Bohça Örnekleri

Bohça Nergis yengenin el emeği göz nuru, bohça köşesi çalışması. Rengarenk çiçekleri, işlemeleri ne kadar güzel olmuş. Çok muntazam ve renk uyumu da harikulade...


Şanel saten bohça üzerine tek köşe kurdele nakışı yapılmış. Köşe çevirildikten sonra da kenarlarını tekrar işlemiş. Bohçayı beğendiyseniz 1001maharet@gmail.com adresimden bana ulaşıp, kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Orjinal Köşe Havlu Kenarı

Çok Değişik Havlu Kenarı Danteli
 


Elimde olan dantellerden biriydi, daha önce de havlu pikoladığım kızlarımızdan biri aldı, yine havlusunu ben pikoladım, bakın ne kadar değişik bir süsleme oldu.

Süper Dantelli Servis Takımı

Dantelli Ziyafet Masası Servis Takımı Örnekleri


Dantelini sitemde yayımladığım peçete danteli modelinden örmüş, kendinden de birşeyler katıp gümüş çevre ve çiçekler örüp üzerine yerleştirmiş. Çok beğendim. Demekki sitemdeki örnekleri değerlendirenler varmış. Kumaşınıda kırık beyaz ve gümüşlü dertsizlerden seçmiş. Runnerı tabiki gümüş. 12 dantelli peçete, 12 kişilik masa örtüsü ve 1 de runnerı var.

Değişik Çarşaf Danteli Örnekleri

Pike, Çarşaf, Nevresim Takımı Kenar Danteli Örnekleri

Değişik hoş bir dantel örneği, zincirle yapılan boşlukları çok beğeniyorum. Tığ işi yapanlar bilir o boşlukları yapmak çok kolaydır ama çok da hoş gözükür. Mesela bu nevresim takımı sade ama dantel ve pikosu onu gayet şık hale getiriyor. Danteli mutfak takımları ve masa örtülerine yakışır bulmamda, nevresimlere, pikelere, çarşaf ve çekyat takımlarında harika olur. Tabi zevk sizin... :)

Süslü Sepet Havlu Kenarı

Pikoyla Süslenmiş Halkalı Sepet Havlu Kenarı ÖrnekleriHalkalarla yapılmış, çift kulplu sepet danteli... Halkaların çevresine sık iğne yapılarak örülüp, örerken birleştirildiği ve halkalar dantele iskelet olduğu için, el farkı olmuyor. Bu da eli bol olanlar için ideal, istediğiniz şekilde örebilirsiniz.
Süslemesine gelince, değişik çalışmayı seviyorum, üzerindeki piko desenlerine şeklini el yordamıyla veriyorum. Danteli, pikosuz, havlu üzerinde bir düşünün birde böyle, hangisi daha güzel, tartışılmaz. Havlu saraylımın, öğretmen kızımın bütün çeyizi bana emanetti ve bitirdim çok şükür. Hepsi birbirinden güzel oldu. Allah bahtını da güzel eylesin inşallah.

Hediye Çekilişi

shewolfcosmobeauty 'dan hediyeler var buyrun bir bakın...

Kurdele Nakışı Runner

Kurdele Nakışı Aplikeli Runner Masa Örtüsü

Arkadaşımın özenerek, zahmetle işlediği kurdele nakışı masa örtüsünün başına, küçük ama tamir edilemez bir kaza gelince, örtüsünü tekrar şekillendirip runner örtü yapmaya karar verdik. Kumaşı şanzelize olunca aplikasyonu byağı zor oldu ama iki kenara doğru yaprak şeklinde sararak, köşeli örtü yaptım. Sahibi de, görenler de çok beğendiler. Sizce nasıl olmuş?
Related Posts with Thumbnails