Motifli Havlu Kenarı

Havlu Dantel - Towel Lace
Motiflerle yapılmış üç parçadan oluşan havlu kenarı takımına, pembe şanel saten kumaşla renklendirme yapıldı. Danteli ören hanım küçük, küçük motifleri beğenip örmüş, bir de 60 No iple örmüş. Diyorum ya hanımlar, pes doğrusu... Bu ne sabır. :) Havluyu herhalde bohçaya koyacaklar. Köşe danteli o kadar geniş ki, havlunun diğer yarısı pert :) Ancak süs havlusu olur. Yine de kıa çeyizin de bir iki tane olur böylesi.
Dantelden kazananlar var  ya... Kimisi bu kazandığı parayla çocuğunu okutuyor, kimi eşine yardım ediyor. Madalyonun neresinden bakarsanız bakın, hayat hiçbir zaman kolay değildi, kolay da olmayacak. Biz anneler de elimizden gelen her ne varsa onlarla çocuklarımız için çabalayacağız.
Çocuklar için çabalarken de sadece "karnı tok sırtı pek" olsun yeter mantığla değil, ruhu ve maneviyatını da düşüneceğiz. Dışarıda çocuklar ağıza alınmayacak sözler sarfetmeyecek, hayvanlara türlü işkenceler yapmayacak, anne babalar evde saygıyı ve hayayı yaşayacak ki, çocuk da görerek edebi öğrenecek. Terbiyeli, hayırlı ve başarılı nesiller böyle yetişecek.

5 yorum:

 1. canım elllerine sğlık. çok hoş olmuş ama resimler çok ufak anlaşılmıyor.biraz dha büyütsen harika olacak. allaha emanet ol.

  YanıtlaSil
 2. ellerine sağlık canım çocuklarla ilgili yazdıklarına katılıyorum.
  sevgiler

  YanıtlaSil
 3. merhaba canım model çok güzel ellerine sağlık

  YanıtlaSil
 4. saraylı kız3 Ekim 2010 08:42

  yarın bir aksilik olmazsa geleceğim bu arada dantele göre kumaşı buldum...(servis takımı)

  YanıtlaSil
 5. Hi, nice blog & good post. overall You have beautifully maintained it, you must try this website which really helps to increase your traffic. hope u have a wonderful day & awaiting for more new post. Keep Blogging!

  YanıtlaSil

Related Posts with Thumbnails