Bebek Yastıkları

Bebek Yastığı Örnekleri
     Rengarenk bebek yastıkları... Bunları kimin bebeğini ziyarete gidersem onlara götürmeyi planlıyorum. Elimdeki bebek yastığı olabilecek kumaşları dikip bu hale getirdim.
 Bebek yastığı pamuklu bir kumaştan olmalı. Bebeği terletecek kumaşlar tercih edilmemeli... Buradaki kumaşlar akfil ve patiska,
       

2 yorum:

 1. 2010 Blog Ödülleri Yarışmasına katıldım.
  1.Aşama : http://2010.blogodulleri.com adresine giriyoruz
  2.Aşama : Sayfanın sol tarafında bulunan KAYIT yazan butonu tıklıyoruz.Kayıt aşamalarını 4 adımda tamamlıyoruz,2.adımda vereceğiniz cep telefonu önemli,çünkü cep telefonunuza aktivasyon kodu gelecek ve 3. adımda o aktivasyon kodunu sizden isteyecek.Evet kayıt işlemi bitti.
  3.Aşama : Sayfanın üst tarafında bulunan KATEGORİLER butonuna tıklayın,sayfanın altında ÜLKER Pötibör Bisküvi Yemek Blogları kategorisini tıklayın,ve blogum Mutfaktaki Nefis Kokular -http://nursen yemek.blogspot.com sayfanın altında bulunan sayfalara tıklayarak lütfen benim blogumun adını bulun :) ve yanda bulunan oy ver butonuna tıklayın.Evet çok teşekkürler bana oy verdiniz.

  Şimdiden çok teşekkür ediyorum efenim.Oy veren parmakların dert görmesin arkadaşım.

  YanıtlaSil
 2. Canım selamlar oy verdiğin için teşekkürler.Bende hobi kategorisinde sana oy verdim,çok sık ziyaretine gelemesemde izlediğim bloglar arasındasın :)
  Sevgiler

  YanıtlaSil

Related Posts with Thumbnails