Dantel Havlu Kenarı

Güzel Havlu Kenarı Örnekleri
    Şeker pembe havlu kenarı ve ona uyumlu havlusu. Bunları böyle eşleştirmek bile maharet ister değil mi ama. www.pikolar.blogspot.com Yaptığım piko çok gözükmüyor olsa da şekilli güzel bir çalışma oldu. Çalıştığım insanların "sen ne dersin yakışır mı bunlar" demesinden hoşlanır oldum ya hu! Allah razı olsun hepsi yaptıklarımı çok beğendi, inşAllah hep öyle olur.

Zevkler ne kadar farklı, sizin bedava verseler almam dediğinize bir diğeri harikaymış diyebiliyor :) Dün ip aldığım dükkanda iki teyze oya yapmak için boncukları eşleştiriyordu. Dükkan sahibine de "olmuş mu?" diye soruyorlardı, zavallaı kadın "bunlar olur mu hiç teyze deyincede" "olmaz mı?" demiyorlarmı bayağı uğraştılar. Onu değil bunu, bunu değiş şunu alalım diye. Esnaflık da bayağı zor iş, alacakları altı üstü 3TL lik boncuk, karıştırdılar ortalığı. :)

5 yorum:

 1. iğne oyası havlu kenarıda pikosu da çok zarif şahane ellerine sağlık...

  YanıtlaSil
 2. s.a canım hayırlı sabahlar güzel bşr hafta sonu dilerim dostlugun ve ziyaretlerin için teşekkür ederim ellerine emeklerine sağlık paylaşımlarının hepside birbirinden güzel sevgiler izmirden a.e.o

  YanıtlaSil
 3. Yorumlarınızı okudukça çok mutlu oluyorum sağ olun... Beğendiğinize savindim :)

  YanıtlaSil
 4. cok güzel saol kim yatıysa gizem

  YanıtlaSil
 5. Harika bi çalışma gerçekden Çok Teşekkur Ediyoruz

  YanıtlaSil

Related Posts with Thumbnails